10155.
207. Gelaufene Fernauktion
Kunst
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Pohárnok Zoltán (1905-1976), Farkas Lídia (1910-1985): János vitéz, sorozat. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 10×14 cm