10187.
207. Gelaufene Fernauktion
Kunst
4 400 HUF
11,89 EUR, 12,94 USD
Somlai Vilma (1938-2007): Kancsós csendélet. Olaj, farost, jelzés nélkül, keretben, 19×24 cm