10192.
207. Gelaufene Fernauktion
Kunst
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Szánthó jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, lepattogzott festékkel, sérült keretben 60×50 cm