Szlazsán jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, fa lemez, antik keretben,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/207/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Kunst~600001/Szlazsan-jelzessel-Asztali-csendelet-Olaj-fa-lemez-antik-keretben-44C39739-cm~II826302
826302
10201
207
Art
Beschreibung: Szlazsán jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, fa lemez, antik keretben, 44×39 cm
: deák_fruzsina