Kunst Zahl der Lose: 280
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
797964
10013
207
Art
Balkay jelzéssel: Bohóc. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×21 cm
838111
10014
207
Art
Baranszky Emil László (1877-1941): Belvárosi Ferences Templom. Rézkarc, papír, jelzett, külső rész csúnyán körbevágva, 23×17 cm
806487
10015
207
Art
Baranyay jelzéssel: Napnyugta. Olaj, farost, 29×25 cm
841915
10017
207
3200
Art
Barczi Pál (1933-2003):Sajó part. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×23 cm 767396
10018
207
17000
Art
Bardócz jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, apró foltokkal, 80×60 cm 709324
10019
207
Art
Barnóth Zoltán (1951-): Báb és bábu. Olaj, karton-papír, jelzett, keretben, 70×50 cm
821581
10020
207
14000
Art
Bartha jelzéssel: Csendélet madárral. Olaj, vászon, keretben, 58×78 cm 837205
10021
207
Art
Bálványos Huba (1938-): Falusi kocsma. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×46 cm 839733
10022
207
Art
Bende jelzéssel: Tó part. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben 25×34 cm
839453
10023
207
Art
Benyovszky István (1898-1969): Lovak a gémes kútnál. Rézkarc, papír, sérült, jelzett, üvegezett keretben, 39×54 cm 542634
10024
207
Art
Blahos Rudolf (1917-1986): Badacsony, rézkarc 2/100, papír, jelzett, 30x38 cm
537567
10025
207
Art
Blahos Rudolf (1917-1986): Vároldal. Rézkarc, karton, jelzett, sorszámozott. 26×39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF