13036.
208. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok I-XL. Komplett sorozat 40 kötetben. Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben