13043.
208. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Kisfaludy Sándor összes költeményei I. (Remekírók Képes Könyvtára). Budapest, 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Magyar művészek rajzaival, aranyozott, színezett egészvászon kötésben, jó állapotban