13047.
208. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Yesudian, Selva Raja: Sport és jóga, Ősi hindu testgyakorlatok és lélekszabályozás európaiak számára. Dedikált! 53 eredeti felvétellel, IX. kiadás, Stádium. Egészvászon kötés, ráragasztva az eredeti címlap, kopottas állapotban.