1936 Szabó József: Duna-part olaj-vászon, jelzett, díszes keretben 66x... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/208/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~30001/1936-Szabo-Jozsef-Duna-part-olaj-vaszon-jelzett-diszes-keretben-66x77-cm~II389013
389013
10183
208
24000
Rufpreis:
24 000 HUF 64,86 EUR , 70,59 USD
Beschreibung: 1936 Szabó József: Duna-part olaj-vászon, jelzett, díszes keretben 66x77 cm
: Sys