Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
595179
10123
208
Lisziák Elek (1939-2007): Égig érő. Tus, papír, jelzett, 30x21cm
595180
10124
208
Lisziák Elek (1939-2007): "Hervad már ligetünk..." Tus, papír, jelzett, 30x21cm
566345
10125
208
Lisziák Elek (1939-2007) rajzfilmrendező: Éjszaka, tus, papír, jelzett, 30x21cm.
851363
10126
208
Litkei József (1922-1988): A Duna. Akvarell, papír, jelzett, foltos, keretben 32×44 cm
848702
10127
208
M.A. jelzéssel (1931): Tabán, Szikla utca. Papír, akvarell, jelzett, üvegezett keretben, 27x22 cm 777497
10128
208
19000
Markó Erzsébet (1947-): Ősz. Akril, farost, jelzett, keretben, 78×39 cm 849472
10129
208
Marosán László: Viharos szél. Olaj, farost, jelzett, 30×20 cm
777082
10130
208
95000
Mattioni Eszter (1902-1993): Leány pártában. Olaj, farost, jelzett, keretben, 58×48 cm
852510
10131
208
cca 1930 F. Menzl: Rézkarc / etching 15x18 cm kartonon 847791
10132
208
Merényi Rudolf (1893-1957): Fekvő akt. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 850631
10133
208
Mersits Piroska (1926-1988): Japán kert a Margitszigeten. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 42×30 cm 851738
10134
208
Dr Mika László: 2 db divatrajz. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, felcsavarva, 85×60 és 60x44 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF