Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
849350
10135
208
Miller jelzéssel: Hazafelé. olaj, vászon, antik sérült keretben, 40×50 cm
831833
10136
208
Móka jelzéssel: Kislány az ablakban. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 20×19 cm
810367
10137
208
19000
Nádler Róbert (1858-1938):Várrom. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×26 cm
810362
10138
208
55000
Nádler Róbert (1858-1938): Ökrös szekér. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 35×53 cm
847706
10139
208
Németh András (1941-): Boldogasszony papucsa. Színezett lino, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21x38 cm
851672
10140
208
5500
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Férfi fej. Tempera, papír, jelzett, paszpartuzva, 29×20 cm 851499
10141
208
40000
N.S. jelzéssel: Kompozíció. Szitanyomat. Üvegezett keretben 30x40 cm
846977
10142
208
Olexa József (1960-): Erdőrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×19 cm 850709
10143
208
Olga jelzéssel: Vitorlások. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×30 cm
791226
10145
208
Ősz Dénes (1915-1980): Remetén túl. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 24×28 cm
615098
10146
208
850623
10147
208
Papp László (1922-): Domboldal. Színezett linó, karton, jelzett, foltos, 25×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF