Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
675193
10148
208
Pataki Dénes (1921-1975): Őseink. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm
849463
10150
208
28000
Pándy Lajos (1895-1957): Kisfiú naranccsal. Olaj, vászon, jelzett, 65×55 cm 697320
10151
208
14000
Joe A. Pecsenke (1942-1989): Commedia dell'arte XVII-B. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
850209
10152
208
Perger Dénes: Svéd kikötő. Színezett litógráfia, papír, számozott, jelzett, 26,5×40 cm 850207
10153
208
Perger Dénes: Ősz. Színezett litógráfia, papír, számozott, jelzett, 26,5×40 cm
784232
10154
208
Ivan Petrovics jelzéssel: Benua. Olaj, vászon, keretben, 78×59 cm
663210
10155
208
847465
10156
208
28000
Pirhalla Nándor (1884-?): Kislány a virágcsokornál. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 80×60 cm
679836
10157
208
700548
10158
208
5500
828636
10159
208
Prihoda István-Csók István: Déli pihenő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 38×49 cm
853392
10160
208
Réti Mátyás (1922-2002): Férfi portré. Tus, papír, jelzett, 28×21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF