Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
831112
10197
208
Tibai Takács Jenő (1846-1943): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett antik keretben, foltos, 53×40 cm
801024
10198
208
3200
Titi Mária: Csikó az mezőn. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 44×63 cm
777876
10199
208
Torma jelzéssel: Fasor az útnál. Olaj, vászon, dekoratív antik keretben, 34×45 cm
679086
10200
208
679088
10201
208
Toth jelzéssel: Tájkép patakkal. Olaj, karton, üvegezett kertben 29×46 cm
833398
10202
208
3800
Tóth jelzéssel: Árvíz. Vegyes technika, papír, keretben 38×45 cm
791644
10203
208
Tóth Erika: Sárga virágok. Vegyes technika, selyem-karton, jelzés nélkül, újszerű keretben, 70×54 cm
846947
10204
208
Tóth János: Őszi eső után. Olaj, karton, jelzett, újszerű keretben, 51×34 cm
835206
10205
208
Tóth Tünde (1970-): Szőlőfürtök borospohárral. Olaj, farost, jelzett, 18×24 cm
835287
10206
208
Tóth Tünde (1970-): Asztali csendélet. Olaj, farost, jelzett, 10×15 cm
755087
10207
208
8500
Turcsán Miklós (1944-): Tájkép ketreccel. Olaj, karton, jelzett, újszerű keretben 38×26 cm
851109
10208
208
Túry Mária (1930-1992): Szoba. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF