Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
847412
10221
208
Vetlényi Zsolt (1967-): Bársony kiscsikó. Rézkarc, merített papír, jelzett, 12×12 cm 814760
10222
208
8500
Véssey Gábor (1948-): Asszony mandrillal. Vegyes technika, papír, jelzett, keretben, 20×32 cm
790292
10223
208
5500
Vilhelm (Wilhelm) Károly (1943-2011): Tűzliliomok. Színes litográfia (próba), papír, jelzett, 37×26 cm 615130
10224
208
80000
Viski János (1891-1961): Téli szán. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 67x87cm
846022
10225
208
5500
Vitéz jelzéssel: Férfi akt. Ceruza, papír, paszpartuban, 45×28 cm 851755
10226
208
Vogel Eric (1907-1996): Nebáncsvirág díszletterv. Papír, vegyes technika (grafit, vízfesték), jelzett, 59x42 cm.
829127
10227
208
Vrábel jelzéssel: Primavera. Olaj, farost, keretben, 38×60 cm
817973
10228
208
6500
Weiss jelzéssel: Női fej. Szén, papír, üvegezett sérült antik keretben 28×21 cm
850568
10229
208
Franz Wimmer (1892-1974): Erinnerung an das Paraise. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×34 cm
828284
10230
208
3200
Zádor István (1882-1963): Lánchíd a Parlamenttel. Rézkarc, papír, jelzett, 8×12 cm
847537
10231
208
A. Zimmermann jelzéssel: Pipás. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 12x16 cm 846968
10232
208
Zsille Győző (1925-): Halas csendélet. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett keretben 23×31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF