Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
833692
10233
208
3200
Zombory Lajos (1867-1933): Férfi akt tanulmány. Ceruza, papír, jelzett, sérült, 30x45 cm
801044
10234
208
7500
Zöllei Márta: Velence I. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm
801046
10235
208
7500
Zöllei Márta: Velence II. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm
849441
10236
208
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, feltekerve, 40x59 cm 852152
10237
208
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi színorgia. Olaj, farost, 59×79 cm
847297
10238
208
5500
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, antik keretben, 29×23 cm
847473
10239
208
Olvashatatlan jelzéssel: Tabáni emlékezés. Kb 30 db skicc, jelzettek, mappában, 27×18 db 846008
10240
208
5500
Olvashatatlan jelzéssel: Viskó. Ceruza, papír, paszpartuban, 35×27 cm
845760
10241
208
46000
Olvashatatlan jelzéssel: Hajók. Olaj, vászon, antik keretben, 40×50 cm 845763
10242
208
Illencz jelzéssel: Virágzás. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm 829005
10243
208
Olvashatatlan jelzéssel: Piros fejkendős asszony. Olaj, karton, szakadt, 47,5×33 cm
829065
10244
208
Olvashatatlan jelzéssel: Fekvő nő. Szén, papír, üvegezett keretben, 19×25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF