Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
851075
10048
208
3400
Gaál Domonkos (1940-2009): Falu a Mátrában. Rézkarc, papír, jelzett, 40×26 cm
801077
10049
208
Gaál Zsuzsa: Papagájok. Olaj, farost, jelzett újszerű keretben 70×50 cm
851404
10050
208
Gacs Gábor (1930-): Arc a sötétben. Linó, papír, jelzett, 12x15 cm 669306
10052
208
9500
Gera Gyula (1915-1968): Kertek. Olaj, farost, jelzett, keretben, 63x83,5cm 803782
10053
208
4800
Garay jelzéssel: Pipázó. Olaj, vászon, antik sérült keretben, 33×23 cm
847767
10054
208
Gábor J. jelzéssel: Fák a tónál. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 70x50 cm
849502
10055
208
Gádor Emil (1911-?): Faluhatár. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm 845382
10056
208
5500
Gádor E Zsolt (1946-): Tó part. Olaj, farost, jelzett, 30×50 cm
846117
10057
208
4200
Gera Éva (1923-1996):Csendélet. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×32 cm 846120
10058
208
4200
Gera Éva (1923-1996): Kék vázás csendélet. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×32 cm 828826
10059
208
Gerő András (1935): Telefonfülkénél, akvarell-papír, jelzett, keretben 63x78 cm (apró sérülés)
851711
10060
208
Gerő Sándor (1904-1977): Szomszéd Balázs lecsót vacsorázik. Tus, papír, jelzett, 9×33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF