Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
846276
10098
208
3400
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Éjjeli bagoly. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5×10 cm
791682
10099
208
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Pecázók. Rézkarc, papír, jelzett, 19×28 cm
737929
10100
208
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Ex libris Koronthály Kálmán. Rézkarc, papír, jelzett, 16x24cm 829117
10101
208
15000
Komlós István (1909-?): Temető. Olaj, farost, jelzett, keretben, 36×48 cm
457039
10102
208
Kondor Béla (1931-1972): Lincselés, fametszet, jelzés nélkül, szakadásokkal, paszpartu nélkül, 12x15 cm, 422083
10103
208
Kondor Béla (1931-1972): Rézkarc 10x13 cm, paszpartuban 21x30 cm 852912
10104
208
B. Koppány György: Estvéli harangszó (1930). Színes rézkarc, papír, jelzett, papír keretben, 10x13 cm
828292
10105
208
Kormos Balázs (1976-): Deszkások. Ceruza, papír, jelzett, 27×19 cm
831388
10106
208
Kormos Balázs (1976-): Kék kanyon. Olaj, farost, jelzett, kopott, keretben 35×24 cm
812581
10107
208
4800
Kormos Balázs (1976-): Hajnalhasadás. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×29 cm
811000
10108
208
4600
Koszkol jelzéssel: Romos híd. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 12×16 cm
851604
10109
208
Kozma Lajos(1884-1948) Ex librise, Friedrich Halm Der Sohn der Wildnis című könyvben, 6x7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF