10036. 208. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
26 000 HUF 70,27 EUR, 76,47 USD
0 HUF
Ék Sándor (1902-1975): Kereszteződés a Nemzeti Színháznál. Litográfia, papír, jelzett, 50×70 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván