F. Fünk jelzéssel: Virágok. Nyomat, aranyozott üveg keretben, 16x46 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/208/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~30001/F-Funk-jelzessel-Viragok-Nyomat-aranyozott-uveg-keretben-16x46-cm~II853190
853190
10047
208
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: F. Fünk jelzéssel: Virágok. Nyomat, aranyozott üveg keretben, 16x46 cm
: tánczos_gábor