10058. 208. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 200 HUF
0 HUF
Gera Éva (1923-1996): Kék vázás csendélet. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×32 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor