Hosszú jelzéssel: Tengerparti táj. Olaj, vászon, antik sérült keretben... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/208/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~30001/Hosszu-jelzessel-Tengerparti-taj-Olaj-vaszon-antik-serult-keretben-48C39755-cm~II800086
800086
10078
208
Rufpreis:
16 000 HUF 43,24 EUR , 47,06 USD
Beschreibung: Hosszú jelzéssel: Tengerparti táj. Olaj, vászon, antik sérült keretben 48×55 cm
: vörös_iván