10263. 208. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 600 HUF 7,03 EUR, 7,65 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Erdő részlet. Olaj, karton, sérült antik keretben, 27×33 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor