10274. 208. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF 10,81 EUR, 11,76 USD
0 HUF
Jelzett kínai tájkép csónakosokkal, akvarell, selyem, üvegezett keretben, 30×20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván