10092. 208. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
7 000 HUF 18,92 EUR, 20,59 USD
0 HUF
Kecskeméthy Miklós: Cigánysor. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 27×36 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor