Olvashatatlan jelzéssel: Horthy Miklós híd. Akvarell, papír, keretben... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/208/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~30001/Olvashatatlan-jelzessel-Horthy-Miklos-hid-Akvarell-papir-keretben-27C39737-cm~II367860
367860
10271
208
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Horthy Miklós híd. Akvarell, papír, keretben 27×37 cm
: tánczos_gábor