10259. 208. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
18 000 HUF 48,65 EUR, 52,94 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány virágcsokorral. Olaj, vászon, antik keretben, 50×40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor