10260. 208. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
7 000 HUF 18,92 EUR, 20,59 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Pirkadat. Olaj, papír, üvegezett keretben, 31×36 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor