10247. 208. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 800 HUF 7,57 EUR, 8,24 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Kréta, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22x30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor