10155. 208. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF 13,51 EUR, 14,71 USD
0 HUF
Pintér József (1922-): Elmélkedő lány. Olaj, vászon, jelzett, kisebb festék lepattanások 89×53 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor