10176. 208. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
10 000 HUF 27,03 EUR, 29,41 USD
0 HUF
Somló Jenő: Galambetetés. Papír, akvarell, jelzett, üveg keretben, 21x15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván