10180. 208. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Swierkiwicz Boleszlávné: Női portré. Olaj, vászon, kisebb sérülések, hátul jelzett, keretben, 44×36 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor