10198. 208. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 200 HUF 8,65 EUR, 9,41 USD
0 HUF
Titi Mária: Csikó az mezőn. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben 44×63 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván