Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
828025
10173
208
70000
id. Sándy Gyula (1827-1894): Sziklás hegycsúcs. Olaj, vászon, jelzés nélkül, antik sérült keretben, 60×45 cm
847015
10174
208
Sipos István (1945-): Kopasz fák. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×23 cm 853278
10175
208
Alfred Soder (1880-1957): Ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 13×9 cm 809764
10176
208
Somló Jenő: Galambetetés. Papír, akvarell, jelzett, üveg keretben, 21x15 cm
752169
10177
208
Stverteczky Elemérné (1890-?): Cserepes virágok. Vegyes technika, selyem-karton, sérült üvegezett keretben 83×63 cm
853399
10178
208
Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Képzelet, vegyes technika, márványpapír kartonra kasírozva, jelzett, 70x50 cm
853396
10179
208
Sugár Gábor (1976) Bodnár István díjas festő: Képterv I., vegyes technika, márványpapír kartonra kasírozva, jelzett, 70x50 cm
853380
10180
208
Swierkiwicz Boleszlávné: Női portré. Olaj, vászon, kisebb sérülések, hátul jelzett, keretben, 44×36 cm 514710
10181
208
514682
10182
208
389013
10183
208
24000
1936 Szabó József: Duna-part olaj-vászon, jelzett, díszes keretben 66x77 cm
845860
10184
208
11000
Szeift Béla (1944-): Táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF