Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
845863
10185
208
Szeift Béla (1944-): Furcsa lények. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm
850683
10186
208
Szennik György (1923-): Zsennyei bürü. Rézkarc, karton, jelzett, foltos, 29×38 cm 847784
10187
208
9500
Székely Alex (1901-1968): Erotikus vázlatrajz. Ceruza, papír, jelzett, 31×43 cm
845758
10188
208
46000
Szigeti Jenő (1881-1944): Óbudai házak. Pasztell, papír, sérült, üvegezett keretben, 43×62 cm
835202
10189
208
Szilágyi jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Olaj, farost, 20×25 cm
847760
10190
208
4600
Sznopek J. jelzéssel: Dinnyés csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 50x80 cm
846943
10191
208
6500
Szmrtnik János (Ladoméri, (1894-1951): Orosz fogoly. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben 30×28 cm
846940
10192
208
6500
Szmrtnik János (Ladoméri, (1894-1951) : Cserkészfiú. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben 30×28 cm
737924
10193
208
Szontagh jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 70×54 cm 846302
10194
208
Szőnyi Jenő (1902-?): Női aktok. Toll, papír, jelzett, 23×15 cm 818518
10195
208
Szőnyi Jenő (1902-?): Erkélyen. Színes ceruza, papír, jelzett, 33×23 cm 833709
10196
208
14000
Takács Klára (1947-): Halmozódások. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF