Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
697938
10209
208
14000
Udvary Géza (1872-1932): Udvarlás. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 24×17 cm
669957
10210
208
Urich József: Dürer Melancholiája. Grafit, tus, üvegezett keretben, 46x33,5cm
669960
10211
208
Urich József: Dürer Szent Jeromosa. Grafit, tus, üvegezett keretben, 46x33,5cm
794080
10212
208
14000
Valentinyi Márta: Szélben. Olaj, farost, jelzett, újszerű üvegezett keretben, 50×50 cm
794079
10213
208
14000
Valentinyi Márta: Egyedül. Olaj, farost, jelzett, újszerű üvegezett keretben, 60×60 cm
850665
10214
208
Varga Mátyás (1910-2002): Balatonfüred. Rézkarc, papír, jelzett, 24×30 cm 777327
10215
208
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Önarckép. Fametszet, papír, jelzett, 32×24 cm 617265
10216
208
60000
829033
10217
208
Vályi Nagy Dezső (1906-1981): Téli erdő, olaj, fa, jelzett, díszes keretben, 29×37 cm
495678
10218
208
Váradi jelzéssel: Női portré, szénrajz 60x43cm
831180
10219
208
Várhegyi Rozália: Tanya. Olaj, farost, jelzett, 40×50 cm
850211
10220
208
26000
Várkonyi János (1947-): Csősz. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF