Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
848781
10245
208
Olvashatatlan jelzéssel: Szinnyei József (1830-1913). Rézkarc, papír, 30x39 cm
848785
10246
208
Olvashatatlan jelzéssel: Fitz József (1888-64) művelődéstörténész. Rézkarc, papír, 30x39 cm
847751
10247
208
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Kréta, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22x30 cm
848798
10248
208
Olvashatatlan jelzéssel: Petrik Géza (1845-1925) bibliográfus. Rézkarc, papír, 30x39 cm
848794
10250
208
Olvashatatlan jelzéssel: Szabó Károly (1824-1890) történész. Rézkarc, papír, 30x39 cm
848788
10251
208
Olvashatatlan jelzéssel: Dienes László (1889-1953) szociológus. Rézkarc, papír, 30x39 cm
848770
10252
208
Olvashatatlan jelzéssel: Szabó Ervin (1877-1918). Rézkarc, papír, 30x39 cm
813397
10253
208
7500
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, keretben, 25×60 cm
715157
10254
208
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon, keretben 80×60 cm
772358
10255
208
Olvashatatlan jelzéssel: Álmodozók. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 36×23 cm
847035
10256
208
Olvashatatlan jelzéssel: Este felé. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 21×29 cm 831732
10257
208
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, 35×25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF