Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
831016
10258
208
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, antik keretben, 60×80 cm
718167
10259
208
834635
10260
208
807864
10261
208
2200
Jelzés nélkül: 6 db tusrajz, mindegyik hátoldalán címekkel 20x30 cm
850700
10262
208
26000
Jelzés nélkül: Horgászó ember. Olaj, vászon, antik keretben, 17×24 cm
847309
10263
208
Jelzés nélkül: Erdő részlet. Olaj, karton, sérült antik keretben, 27×33 cm
829122
10264
208
Jelzés nélkül: Fejek. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×40 cm 828370
10265
208
Jelzés nélkül: Mókusos asztali csendélet. Olaj, vászon, újszerű keretben, 33×50 cm
828359
10266
208
Jelzés nélkül: Fények az erdőben. Gouache, karton, 40×50 cm
828343
10267
208
Jelzés nélkül: Sex libris, Szigeti Istvánnak. Rézkarc, papír, 9×6 cm.
813527
10268
208
Jelzés nélkül: Házikó a pataknál. Gouache, karton, 40×50 cm 756684
10269
208
Jelzés nélkül: Női fej. Olaj, farost, sérült, 61×41 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF