Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
503556
10270
208
XIX. sz vége. Jelzés nélkül: Őszi táj. Olaj, vászon. 30x30 cm
367860
10271
208
Olvashatatlan jelzéssel: Horthy Miklós híd. Akvarell, papír, keretben 27×37 cm
669403
10272
208
Ismeretlen jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, farost, 53x33cm 851419
10273
208
Jelzett kínai tájkép, akvarell, selyem, üvegezett keretben, 30×20 cm
851422
10274
208
Jelzett kínai tájkép csónakosokkal, akvarell, selyem, üvegezett keretben, 30×20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF