Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
853387
10085
208
Jánosi Sándor (1927-):Virágcsendélet. Színes szitanyomat, papír, jelzett, szakadt, foltos 35×19 cm
850420
10086
208
Jánosi Sándor (1927-): Csendélet sárgadinnyével. Színes szitanyomat, papír jelzett, üvegezett keretben 22×26 cm 834618
10087
208
Joachim jelzéssel: Életkép a tanyán. Olaj, karton, üvegezett keretben, 28×38 cm
801572
10088
208
4200
Kardirev: Udvar kúttal. Olaj, vászon, jelzett, 30×40 cm
696616
10090
208
Kádár György (1912-2002): Csendélet. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben 60×42 cm
810386
10091
208
50000
Kássa Gábor (1893-1961): Óbudai utcarészlet. Olaj, karton, jelzett, Üvegezett antik keretben, 44×56 cm 810383
10092
208
Kecskeméthy Miklós: Cigánysor. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 27×36 cm
771919
10093
208
5500
Kenéz Ágnes (1944-): Hajnali fények. Olaj, farost, jelzett, keretben 70×50 cm 849496
10094
208
Keszthelyi Magdolna: Erdészlak. Olaj, farost, 60×40 cm
847559
10095
208
Kishonthy 84 jelzéssel: Tavasz. Nyomat, ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21x29 cm
851129
10096
208
Krajcsovics Éva (1947-): Budapesti panoráma. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×49 cm 846286
10097
208
3400
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Madárijesztő bánata. Rézkarc, papír, jelzett, 16×10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF