Juwelen Zahl der Lose: 31
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
852525
19012
208
Jewellery
XX. sz. eleje: kámeával díszített ezűst melltű / Silver clip with camea
852526
19013
208
Jewellery
XX. sz. eleje: 14K arany medál / 14K gold medal 1,2g 852527
19014
208
Jewellery
14K arayn nyakkendőtű féldrágakővel / 14C gold tie-clip 2g 850668
19015
208
Jewellery
cca 1900 Niello díszítéses ezüst zsebóra. Hiányzó üveggel, kis hibával, nem jár. / cca 1900 Niello silver pocket watch. Without glass, needs repair
852517
19016
208
Jewellery
Porcelán, kézzel festett szentkép 14K arany keretben / Holy medal in gold frame Nett!: 0,89 g 852516
19017
208
Jewellery
XX. sz eleje: Porcelán, kézzel festett szentkép 14K arany keretben / Holy medal in gold frame Nett!: 0,71 g
852518
19018
208
14000
Jewellery
XIX. sz. vége: Porcelán, kézzel festett szentkép 14K arany keretben / Holy medal in gold frame Gr:7,65g 850093
19019
208
Jewellery
Ezüst (Ag.) fényképtartó, jelzett, mesterjeggyel, 7,5×5 cm, nettó:12 g 849656
19020
208
Jewellery
Ezüst (Ag.)virágos kitüző, korall, jelzett, bruttó: 3,6 g 849652
19021
208
Jewellery
Ezüst (Ag.) modern nyakkendőtű, férfi és nő fejjel, nettó: 3 g 847137
19022
208
Jewellery
Ezüst (Ag) fényképtartó bross, jelzett, br: 4,2 g /
Silver picture frame brooch
849904
19023
208
Jewellery
Ezüst (Ag.) pitykegomb, ezüst lánccal, h:72 cm, nettó: 19 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF