XIX. sz. vége: Porcelán, kézzel festett szentkép 14K arany keretben /... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/208/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Juwelen~30041/XIX-sz-vege-Porcelan-kezzel-festett-szentkep-14K-arany-keretben-Holy-medal-in-gold-frame-G~II852518
852518
19018
208
14000
Jewellery
Beschreibung: XIX. sz. vége: Porcelán, kézzel festett szentkép 14K arany keretben / Holy medal in gold frame Gr:7,65g
: vörös_iván