https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 33

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Halász Gyula, Lampel R. Első kiadás! (gerincen kis hiba)
12680.

Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Halász Gyula, Lampel R. Első kiadás! (gerincen kis hiba)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
EUR
,
8,57
USD
Zahl der Gebote:
2
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Chun Károly - Mélytengerek világa 1. kiadás, 73 képpel és 15 melléklettel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. térképpel. Első kiadás!
12681.

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Chun Károly - Mélytengerek világa 1. kiadás, 73 képpel és 15 melléklettel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. térképpel. Első kiadás!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
EUR
,
5,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Ossendowski: Véres napok, cári rabok (From president to prison). Fordította Sajó Aladár. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
12682.

Ossendowski: Véres napok, cári rabok (From president to prison). Fordította Sajó Aladár. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
EUR
,
2,86
USD
Zahl der Gebote:
1
Vajda Viktor: Délszaki ég alatt. A magas Pirénekből s tengereik mellől. Bev. Virágh Elek. Bp., 1885, Ifj. Nagel Ottó. Öt képpel, újrakötve, félvászon kötésben, viseltes állapotú (címlap hiányzik)
12683.

Vajda Viktor: Délszaki ég alatt. A magas Pirénekből s tengereik mellől. Bev. Virágh Elek. Bp., 1885, Ifj. Nagel Ottó. Öt képpel, újrakötve, félvászon kötésben, viseltes állapotú (címlap hiányzik)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
EUR
,
2,86
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1900 Venedig und seine Umgebung / Venice tourist guide with map - Velence útikönyv térképpel 204p.
12684.

cca 1900 Venedig und seine Umgebung / Venice tourist guide with map - Velence útikönyv térképpel 204p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,16
EUR
,
3,43
USD
Zahl der Gebote:
0
Richard Andree: Das Amur-Gebiet und seine Bedeutung. Reisen in Theilen der Mongolei, den angrenzenden Gegenden Ostsibiriens, am Amur und seinen Nebenflüssen : nach den neuesten Berichten, vornehmlich nach Aufzeichnungen von A. Michie, G. Radde, R. Maack u. A. Mit 80 in den Text gedruckten Abbildungen, vier Tonbildern, sowie einer Karte des asiatischen Rußlands und den angrenzenden Theilen von Inner-Asien Leipzig, 1867, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és végéről néhány lap hiányzik, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, viseltes állapotban / Rebound in linen binding, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, worn condition
12685.

Richard Andree: Das Amur-Gebiet und seine Bedeutung. Reisen in Theilen der Mongolei, den angrenzenden Gegenden Ostsibiriens, am Amur und seinen Nebenflüssen : nach den neuesten Berichten, vornehmlich nach Aufzeichnungen von A. Michie, G. Radde, R. Maack u. A. Mit 80 in den Text gedruckten Abbildungen, vier Tonbildern, sowie einer Karte des asiatischen Rußlands und den angrenzenden Theilen von Inner-Asien Leipzig, 1867, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és végéről néhány lap hiányzik, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, viseltes állapotban /
Rebound in linen binding, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, worn condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
EUR
,
5,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Hoffmann-Harnisch, Wolfgang: Brazília. Egy forróövi nagybirodalom. Ford. Dr. Csordás Nóra. 20 képpel, 4 térképpel. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú
12686.

Hoffmann-Harnisch, Wolfgang: Brazília. Egy forróövi nagybirodalom. Ford. Dr. Csordás Nóra. 20 képpel, 4 térképpel. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,68
EUR
,
4,00
USD
Zahl der Gebote:
0
A Magyar Szentföld 10 éve 1936-1946. Bp., 1947. Magyar Szentföld 127p. sok képpel
12687.

A Magyar Szentföld 10 éve 1936-1946. Bp., 1947. Magyar Szentföld 127p. sok képpel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
EUR
,
2,86
USD
Zahl der Gebote:
0
A tiszántúli áramszolgáltatás története 1888 - 1996. Debrecen, 1996. Titász
12688.

A tiszántúli áramszolgáltatás története 1888 - 1996. Debrecen, 1996. Titász

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,11
EUR
,
2,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Gellért Lajos-Dr. Juhász Katalin-Pappné Vőneki Erzsébet: A XIII. kerület kezdetektől napjainkig. Bp. é. n. Sprint. Bontatlan csomagolásban
12689.

Gellért Lajos-Dr. Juhász Katalin-Pappné Vőneki Erzsébet: A XIII. kerület kezdetektől napjainkig. Bp. é. n. Sprint. Bontatlan csomagolásban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,11
EUR
,
2,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Gyomai tanulmányok. Szerk. Szabó Ferenc. Gyoma, 1977, Gyoma Nagyközség Tanácsa. Egészvászon kötésben, védőborítóval
12690.

Gyomai tanulmányok. Szerk. Szabó Ferenc. Gyoma, 1977, Gyoma Nagyközség Tanácsa. Egészvászon kötésben, védőborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,11
EUR
,
2,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Slatin, Rudolf pasa: Tűzzel-vassal a Szudánban. Küzdelmeim a dervisekkel, fogságom és szökésem. 1879-1895. Ford. Jankó János. I.-II. köt. Bp. 1896. Athenaeum. 465p. térkép hiányzik + 329p. 1 térk. Festett, kiadói egészvászon-kötésben. A kötés kopott, egy két hibával.
12691.

Slatin, Rudolf pasa: Tűzzel-vassal a Szudánban. Küzdelmeim a dervisekkel, fogságom és szökésem. 1879-1895. Ford. Jankó János. I.-II. köt.
Bp. 1896. Athenaeum. 465p. térkép hiányzik + 329p. 1 térk. Festett, kiadói egészvászon-kötésben. A kötés kopott, egy két hibával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
52,63
EUR
,
57,14
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse