Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 33

Felvinczi Takács Zoltán: Buddha útján a Távol-Keleten I-II. Budapest, 1938, Révai. A szerző eredeti fényképfelvételeivel és rajzaival, vászon kötés, greincén kicsit kopott
12692.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
12693.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,42
20,00
Dr. Majdán János-Nagy Jenő: Vasút a Dunától a Dráváig, Fejezetek a 125 éves Dombóvár-Zákány vasútvonal történetéből. 1997, MÁV Rt. Vezérigazgatóság. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, újszerű állapotban.
12694.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
Dr. Révay József: Zarándokút a Szenthelyekre a Szentévek történetével. 17 színes műmelléklettel, Bp. 1933. Franklin-Társulat Kiadása. Jó állapotban Kiadói egészbőr kötésben, eredeti, kissé sérült tékában
12695.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
12696.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,58
34,29
Pécsi Sándor: Budapest természeti képe. Bp., 1958. Akadémiai. Térképmellékletekkel. (kötés belül javított)
12697.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
12698.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,79
6,29
12699.

Rufpreis:
20 000 HUF
52,63
57,14
12700.

Rufpreis:
20 000 HUF
52,63
57,14
12701.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,16
14,29
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Chun Károly - Mélytengerek világa 1. kiadás, 73 képpel és 15 melléklettel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. borító kissé kopott, térképpel
12702.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
12703.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF