Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 92

Olaszország 1961. Olasz Kommunista Párt 40. évfordulója / Valenza olasz-magyar barátságos találkozó aranyozott fém emlékérem T:2 Italy 1961. 40th Anniversary of Italian Communist Party / Valenza Italian-Hungarian meeting gold plated metal medal C:XF
31185.

Olaszország 1961. "Olasz Kommunista Párt 40. évfordulója / Valenza olasz-magyar barátságos találkozó" aranyozott fém emlékérem T:2
Italy 1961. "40th Anniversary of Italian Communist Party / Valenza Italian-Hungarian meeting" gold plated metal medal C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
Románia 1948-1965. Munka Érdemrend III. osztály kitüntetés szalagsávval T:2 Romania 1948-1965. Order of Labour, III class decoration C:XF
31186.

Románia 1948-1965. "Munka Érdemrend III. osztály" kitüntetés szalagsávval T:2
Romania 1948-1965. "Order of Labour, III class" decoration C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
Szovjetunió 16klf szocialista jelvény T:vegyes Soviet Union 16 pieces of various socialist badges C:mixed
31187.

Szovjetunió 16klf szocialista jelvény T:vegyes
Soviet Union 16 pieces of various socialist badges C:mixed

Rufpreis:
1 200 HUF
3,16
3,43
Ukrajna 1994. Felszabadulás 50. évfordulója zománcozott jelvény tokban T:2 Ukraine 1994. 50th Anniversary of the Liberation enamelled badge in case C:XF
31188.

Ukrajna 1994. "Felszabadulás 50. évfordulója" zománcozott jelvény tokban T:2
Ukraine 1994. "50th Anniversary of the Liberation" enamelled badge in case C:XF

Rufpreis:
800 HUF
2,11
2,29
DN Azonosítatlan egyoldalas birkózó Br érem (57mm) T:2 ND Unidentified one-sided wrestling Br medallion (57mm) C:XF
31189.

DN Azonosítatlan egyoldalas birkózó Br érem (57mm) T:2
ND Unidentified one-sided wrestling Br medallion (57mm) C:XF

Rufpreis:
3 200 HUF
8,42
9,14
Azonosítatlan fém jelvény héber felirattal T:2 Unidentified metal badge with hebrew inscription C:XF
31190.

Azonosítatlan fém jelvény héber felirattal T:2
Unidentified metal badge with hebrew inscription C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
14db vegyes magyar és külföldi kitüntetés, jelvény és kitűző a szocialista korszakból, közte ~1970-1980. A Vállalat Kiváló Brigádja kitüntetés sérült tokban, NDK Társaság a Sportért és a Techikáért (Gesellschaft för Sport und Technik) zománcozott, aranyozott fém jelvény T:vegyes
31191.

14db vegyes magyar és külföldi kitüntetés, jelvény és kitűző a szocialista korszakból, közte ~1970-1980. "A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntetés sérült tokban, NDK "Társaság a Sportért és a Techikáért (Gesellschaft för Sport und Technik)" zománcozott, aranyozott fém jelvény T:vegyes

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
Több mint 20db-ból álló kitűző, jelvény és kitüntetésből álló tétel dobozban, zománcozott darabokkal is T:vegyes
31192.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF