2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Gáspár Ferenc: Hét év a tengeren. Egy tengerészorvos naplójából. Bp., [1903], Singer és Wolfner. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.