12921.
221. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Bp. 1930. Orsz. M. Szépművészeti Múz. 124 p. 1 sztl.lev. 23 t. Kiadói, sérült papírborítóban.