12747.
221. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Ausgeben der Geographische Gesellschaft
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Angolból fordította Halász Gyula. 100 képpel és térképpel. Bp., Franklin-Társulat. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.