1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Babits Mihály: Jónás könyve. Leírta és rajzolta Borsos Miklós. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Borsos Miklós (1906-1990) szobrász, grafikus illusztrációival. Minikönyv, kicsit kopott, aranyozott műbőr kötésben, egyébként jó állapotban.