Latin nyelvtan dióhéjban I-II.(Alaktan, Mondattan). Negyedik kiadás. Veszprém, 1897-1899, Krausz Armin Fia könyvkereskedése. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, kissé kopott állapotban.