6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Didon Henry P.: Jézus Krisztus. Ford. Kiss János és Sulyok István. Bp. 1896. Kiss János. DÃszkiadás Reprint. aranyozott festett egész-műbÅ‘r kötésben, festett sarkainál kissé kopott tékában. Hibátlan állapotban!